مبنا رایانه کیان

جستجو

ویدئو وال

ویدئو وال (Video Wall) یک نمایشگر بزرگ است که از اتصال چندین صفحه نمایش به یکدیگر ایجاد می‌شود. این نمایشگر برای نمایش یک تصویر در ابعاد بزرگتر یا چندین تصویر مجزا به طور همزمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. ویدئووال می‌تواند یک تصویر را از یک منبع در چندین صفحه نمایش دهد و یا چندین تصویر را از منابع متعدد، از جمله فیدهای ویدئویی زنده، در چندین نمایشگر و به طور همزمان نمایش دهد. این نوع نمایشگر در مکان‌هایی مانند سالن‌های کنسرت، ورزشگاه‌ها، لابی‌های هتل، مراکز تفریحی، فرودگاه‌ها و غیره کاربرد دارد. همچنین، ویدئووال می‌تواند به عنوان یک بستر موثر برای نمایش اطلاعات، تبلیغات شبکه‌های اجتماعی و انتقال داده‌های مهم در محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

برای آشنایی با ویدئووال و ویژگی های آن با ما همراه باشید.

 

ویدئووال ها از اتصال چند صفحه نمایش مجزا به یکدیگر تشکیل میشوند تا یک صفحه بزرگ و یکپارچه را ایجاد کنند و یا حتی از هر قسمت و تیکه آن محتوای دلخواه خودمان را پخش کنیم.

چه مکان هایی به ویدئووال نیاز دارند؟

ویدئووال (Video Wall) در مکان‌های مختلف کاربردهای متعددی دارد. در زیر لیستی از مکان‌ها و مواردی که به ویدئووال نیاز دارند را می‌توانید ببنید:

  1. فضاهای کنترل و مراقبت: مراکز کنترل، اتاق‌های کنترل اضطراری، ایستگاه‌های نظارتی و مراکز مدیریت مهم، از ویدئووال برای نمایش اطلاعات مهم و کمک به اپراتورها در پاسخ به وضعیت‌های اضطراری استفاده می‌کنند.
  2. فضاهای آموزشی و کنفرانس: موسسات آموزشی و شرکت‌های میزبان کننده کنفرانس‌ها می‌توانند از ویدئووال برای پشتیبانی از ارائه‌ها و گرافیک‌ها با کیفیت بالا استفاده کنند.
  3. فضاهای عمومی و تجاری: فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها، فرودگاه‌ها، مراکز خرید، موزه‌ها و فضاهای عمومی می‌توانند از ویدئووال برای نمایش تبلیغات، اطلاعات مرتبط با محصولات، اخبار و محتوای گرافیکی استفاده کنند.
  4. فضاهای هنری و سرگرمی: ویدئووال در نمایشگاه‌ها، تئاترها، کنسرت‌ها، مراسم عمومی، موزه‌ها و فضاهای هنری نیز کاربرد دارد.
  5. مراکز حمل و نقل و ایستگاه‌ها: فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های قطار، ایستگاه‌های اتوبوس و مراکز حمل و نقل عمومی می‌توانند از ویدئووال برای نمایش اطلاعات مرتبط با سفر، تبلیغات و راهنمایی مسافران استفاده کنند.
  6. مراکز تجاری و شرکت‌ها: شرکت‌ها، مراکز تجاری و دفاتر می‌توانند از ویدئووال برای نمایش اطلاعات مرتبط با عملکرد کسب‌وکار، تبلیغات و اطلاعات داخلی استفاده کنند.

 

ما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره درباره ویدئووال با کارشناسان مبنا رایانه کیان از طریق صفحه تماس با ما و یا شماره تماس های مجموعه ، ارتباط برقرار کنید.

مشتریان ما

برخی از مشتریان ویدئووال

‫5/5 ‏‫(8 نظر)‬