شرکت مبنا رایانه کیان

مبنا رایانه کیان

چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

مبنا رایانه کیان، متخصص ویدئو وال ها و نمایشگرهای دیجیتال در سال 1397 در خراسان رضوی تاسیس شد و تا به حال در زمینه های نمایشگر، مشاوره اطلاعات و امنیت شکبه و ساخت نرم افزارهای اختصاصی مشغول است

شما میتوانید با تماس و مشاوره از مبنا رایانه کیان، نسبت به خرید خود اطمینان حاصل کرده و با علم و دانش کافی به سراغ انتخاب محصول موردنظر خود بروید.

ویدئو وال های MRK از آنجا که به صورت انحصاری توسط مبنا رایانه کیان معرفی شده است، در ساخت از ظرافت، مهندسی و پیچیئگی خاص خود برخوردار است. نسبت Bezel کوچک، صفحه نمایش باکیفیت، بدنه سبک تنها موارد کوچکی از برتری ویدئو وال های ما نسبت به دیگر محصولات بازار میباشد.

شما دوستان عزیز با خرید از ما میتوانید از گارانتی محصولات مبنا رایانه کیان که شامل تعمیر، تعویض، نصب و انتقال رایگان میشود استفاده کنید.

تیم مبنا رایانه کیان تضمین میکند که کمترین قیمت بازار را نسبت به کیفیت محصول، خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات خود دریافت میکند. بابت ضمانت این ادعا، شما مشتریان عزیز در صورت پیدا کردن قیمتی کمتر و به صرفه تر از ما، میتوانید با گزارش این مورد به تیم پشتیبانی مبلغ واریزی خود را دریافت نمایید.

شما دوستان میتوانید در فروشگاه مبنا رایانه کیان انواع مانیتور، تلویزیون، ویدئو وال، دات پیچ، مانیتور صنعتی و اسمارت برد را پیدا کنید.

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

‫0/5 ‫(0 نظر)
fa_IRفارسی
اسختدامی

همین حالا ثبت نام کنید

Registration disabled