شرکت مبنا رایانه کیان

مبنا رایانه کیان

5اشتباه در استفاده از مانیتورصنعتی

مانیتور صنعتی جی پلاس

امروزه با روی کارامدن مانیتورصنعتی و همچنین ویدئووال روش استفاده از دچار سردرگمی شده ایم همینطور که در سری مقالات من موضوعات مختلفی در مورد مانیتور و ویدئووال را مطالعه کردید اگر این کار را انجام ندادید میتوانید از طریق همین لینک به بقیه مقالات دسترسی داشته باشید.

ویدئو وال از سری مانیتورصنعتی دارای حساسیت در استفاده می باشد.اشتباه اول عدم استفاده در مکان مناسب که ایجاد آسیب به آن میشود حتما سوال دارید که چگونه؟ویدئووال دارای پنل حساس می باشند که در صورت آسیب رسیدن به آن دارای هزینه زیادی است ولی نترسید روش های زیادی برای جلوگیری از آسیب رسیدن به این مانیتورصنعتی وجود دارد که در مقاله بعدی با آن میپردازیم.

اشتباه دوم در استفاده از ویدئووال این اشتباه میتواند عدم نصب ویدئووال  به دست فردی با تجربه و از طرف شرکت خریداری شده می باشد.فراموش نکنیم حتما این مانیتورهای صنعتی پرکاربرد را از نمایندگی مجاز آن تهیه کنیم تا در آینده به مشکلی برخورد نکنیم.

ویدئووال ها به دلیل قرار گرفتن در محیط‌های عمومی هر لحظه امکان تابش نور خورشید یا چراغ‌های سالن بر روی تصاویر آن وجود دارد. مدل VHR-R سامسونگ از پنل ضد بازتاب بهره می‌برد که قادر است در تمام ساعات شبانه‌روز تصاویری با کیفیت عالی نمایش دهد.

‫0/5 ‫(0 نظر)
مبنا رایانه کیان
مبنا رایانه کیان

این مطلب بطور اختصاصی توسط تیم مبنا رایانه کیان تولید شده است.

تمام نوشته ها
سایر مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسختدامی

همین حالا ثبت نام کنید