5اشتباه در استفاده از مانیتورصنعتی

امروزه با روی کارامدن مانیتورصنعتی و همچنین ویدئووال روش استفاده از دچار سردرگمی شده ایم همینطور که در سری مقالات من موضوعات مختلفی در مورد مانیتور و ویدئووال را مطالعه کردید اگر این کار را انجام ندادید میتوانید از طریق همین لینک به بقیه مقالات دسترسی داشته باشید.

ویدئو وال از سری مانیتورصنعتی دارای حساسیت در استفاده می باشد.اشتباه اول عدم استفاده در مکان مناسب که ایجاد آسیب به آن میشود حتما سوال دارید که چگونه؟ویدئووال دارای پنل حساس می باشند که در صورت آسیب رسیدن به آن دارای هزینه زیادی است ولی نترسید روش های زیادی برای جلوگیری از آسیب رسیدن به این مانیتورصنعتی وجود دارد که در مقاله بعدی با آن میپردازیم.

اشتباه دوم در استفاده از ویدئووال این اشتباه میتواند عدم نصب ویدئووال  به دست فردی با تجربه و از طرف شرکت خریداری شده می باشد.فراموش نکنیم حتما این مانیتورهای صنعتی پرکاربرد را از نمایندگی مجاز آن تهیه کنیم تا در آینده به مشکلی برخورد نکنیم.

ویدئووال ها به دلیل قرار گرفتن در محیط‌های عمومی هر لحظه امکان تابش نور خورشید یا چراغ‌های سالن بر روی تصاویر آن وجود دارد. مدل VHR-R سامسونگ از پنل ضد بازتاب بهره می‌برد که قادر است در تمام ساعات شبانه‌روز تصاویری با کیفیت عالی نمایش دهد.

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on pinterest
Share on print

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.