مبنا رایانه کیان

جستجو
فضای 3 بعدی با ویدئو وال LED

فضانوردی که با تکنولوژی جدید ویدئو وال به صورت 3 بعدی پرواز کرد!

اخیراً، یک صفحه نمایش بزرگ سه بعدی تقریباً 1000 مترمربعی بدون عینک چندبعدی، که توسط نمایشگر LED پرچمدار سری FS LianTronics مونتاژ شده است در شهر چونگ کینگ وانژو چین مستقر شده است. این ویدئو وال LED ساخته شده توسط کمپانی LianTronics با افکت نمایشگر سه بعدی، پرواز فضایی باورنکردنی با چشم غیرمسلح و تأثیر بصری خیره‌کننده‌ای ایجاد می‌کند و جذابیت تجاری واندا پلازا را فوق‌العاده افزایش می‌دهد.

فضای 3 بعدی با ویدئو وال LED

یک فضانورد "سه بعدی" به آرامی به سمت ایستگاه فضایی پرواز می کند و هر حرکت او، با دقت خود را با محیط "بی وزن" تطبیق می دهد. محتوای واقع گرایانه با مضمون فضایی بدون شک توجه گسترده بازدیدکنندگان را به خود جلب می کند، به ویژه به این دلیل که به راحتی سفیه فضایی چینی شنژو 13 را به مردم یادآوری می کند که به زودی باز خواهد گشت. (شنژو 13 هشتمین پرواز فضایی چینی است که در اکتبر 2021 پرتاب شد.)

 

وضوح کامل این ویدئو وال LED به 5376 × 2208 می رسد و طراحی با زاویه مبهم آن، نه تنها با ساختار ساختمان هماهنگ است، بلکه پوشش قابل مشاهده گسترده تری را نسبت به نمونه های سنتی سه بعدی بدون عینک با زاویه راست را ارائه می دهد. با استفاده از فناوری نمایش سطح منحنی بدون درز ثبت شده در کمپانی LianTronics، این ویدئو وال کاملاً با انتقال صاف و حس استریوسکوپی قوی برای ارائه جلوه های سه بعدی پردازش می کند.

 

علاوه بر این، در طرف دیگر واندا پلازا، یک صفحه نمایش ال ای دی L شکل 300 مترمربعی در فضای باز وجود دارد که توسط LianTronics در سال 2019 ساخته شده است و رو به یک چهارراه شلوغ با جلوه ارتباط عمومی عالی است. کیفیت اثبات شده ویدئو وال LED باعث شده است Wanda Plaza دوباره با LianTronics همکاری کند تا آثار هنری بصری سه بعدی بدون عینک ایجاد کند.

ویدئو وال 3 بعدی در چین

 

این اولین پروژه سه بعدی بدون عینک نیست که LianTronics در چونگ کینگ ساخته است. “نور چونگ کینگ” – مجموعه ای از 2000 صفحه نمایشگر سه بعدی LED با چشم غیرمسلح در ساختمان MICC چونگ کینگ – به همین ترتیب شاهکاری است که توسط LianTronics ساخته شده است که در سال گذشته اولین نمایش خود را در تلویزیون مرکزی چین (CCTV) ایجاد کرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته شده توسط

مبنا رایانه کیان

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *