مبنا رایانه کیان

جستجو

دات پیچ (تلوزیون شهری)

امروزه حتما در گوشه و کنار شهر با بیلبوردهای بزرگ و نورانی مواجه شدید که شیوه جدید تبلیغات شهری به شمار می‌رود.
تلوزیون‌هایی که به دلیل پویایی در نمایش تبلیغات استقبال ویژه ای از آنها شده است و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

اگر شما هم علاقه مند به استفاده از این دات پیچ ها هستید تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

دات پیچ

دات پیچ چیست؟

اصولا به جدید ترین نسل ویدئو وال ها و دیوارهای ویدئویی و نمایشگر های بزرگ بدون محدودیت در سایز اجرا تلویزیون شهری دات پیچ میگویند که دارای مزیت های بیشتری نسبت به نسل های قبلی میباشد ، در ادامه به بررسی اجمالی این کالا میپردازیم. تلویزیون شهری دات پیچ برای فضا های باز تلویزیون شهری اوتدور استفاده میشود و از شدت نور بالاتری نسبت به ویدئو وال برخوردارند و غالبا درمکانهایی نظیر خیابانهای سطح شهر، سر درب اماکن عمومی  پاساژ ها و فروشگاه ها  و … که فاصله دید ناظر تا نمایشگر نسبتا زیاد است و در فضای باز به نور بیشتری برای جلب توجه و مقابله با نور محیط مانند نور خورشید نیاز است، استفاده  میشود.
به همین دلیل سایز پیکسل ها بزرگتر و شدت نور خیلی بیشتر
ی دارند و دات پیچ  پی 10 ، پی 8، پی 6 و پی 5 از پر طرفداران این نوع نمایشگر هستند.

همچنین تلویزیون شهری دات پیچ اوتدور ضد آب و قابل شستشو بوده و کاملا روز دید می باشد که این موارد به استفاده از قطعات با کیفیت تلویزیون شهری بستگی دارد. به همین جهت خرید از فروشندگان معتبر و با سابقه پس از تحقیق و بررسی سوابق شرکت فروشنده و سازنده تلویزیون شهری دات پیچ را پر اهمیت میکند. 

پیکسل پیچ

دات پیج MRK مدل‌های KL

دات پیچ طرح جلو
دات پیچ محافظ پشت ماژول
دات پیچ کارت رسیور
دات پیچ ماژول اهن ربایی

چگونه بفهمم کدام دات پیکس برای من بهترین است؟

انجام این کار بدون دانش فنی لازم ممکن است دشوار باشد، اما باز هم، کارشناسان ما برای این کار اینجا هستند!
واضح است که فاصله دید مناسب یک عنصر بسیار مهم در هر نوع صفحه نمایش دیجیتال LED است و تا حد زیادی توسط برنامه خاصی که برای صفحه نمایش دیجیتال LED خود در نظر گرفته اید تعیین می شود.
از لحاظ فنی، در تئوری می‌توانید هر صفحه نمایش و پیکسلی را که دوست دارید با هم ترکیب کنید، اما گام پیکسلی که در نهایت با اندازه صفحه نمایش شما نامتناسب باشد، می‌تواند تجربه کاربری بسیار ضعیفی را به همراه داشته باشد، یا باعث شود بودجه شما به طور غیرضروری بالا برود (یا حتی هر دو).

   اگر قصد دارید نمایشگر LED فضای داخلی را به عنوان مثال در یک محیطی همچون فروشگاه شهروند، رفاه، جامبو یا شبیه به اینها بگنجانید، این احتمال وجود دارد که تجربه جمعیت‌شناسی کلیدی شما محتوایتان را از محدوده نسبتاً کوتاهی و تنها چند سانتیمتری تجربه کند. این بدان معناست که در حالت تعادل، معمولاً به شما توصیه می‌شود که از صفحه‌هایی با فاصله پیکسل‌های کوتاه‌تر استفاده کنید، به طوری که تصویر و متن با جزئیات کافی ارائه شود تا بینندگان شما بتوانند به درستی بخوانند یا از آن لذت ببرند.

   از سوی دیگر، اگر به تابلوهای تبلیغاتی LED در فضای باز برای نمایش در شهرها یا محیط‌های شهری بزرگ، یا تابلوهای نمایش الکترونیکی برای استادیوم‌های ورزشی فکر می‌کنید (تلویزیون شهری)، انتخاب صفحه‌نمایش‌هایی با فاصله پیکسلی بزرگ‌تر، از هر دو جنبه مالی، کارآمدتر است. و چشم اندازی انرژی برتر. یک صفحه نمایش بزرگ با فاصله پیکسلی بیش از حد کوتاه، هزینه های غیرضروری زیادی برای رندر کردن تصاویر با جزئیات غیر ضروری دارد، به خصوص که بینندگان شما متوجه آن نمی شوند یا به درستی از آن استقبال نمی کنند.

جمع‌بندی و سوالات متداول درباره دات پیچ

اصولا به جدید ترین نسل ویدئو وال ها و دیوارهای ویدئویی و نمایشگر های بزرگ بدون محدودیت در سایز اجرا تلویزیون شهری دات پیچ میگویند

دات پیچ ها در دو مدل داخلی و بیرونی ارائه میشوند. هرکدام از این مدل ها شاخصه و معیارهای انتخاب مخصوص به خود را دارند

شما بطور تئوری و تقریبی میتوانید با استفاده از جدولی که ما برای شما طراحی کردیم محصول موردنظر خود را انتخاب کنید

انتخاب دات پیچ درست و مناسب، وابسته به نوع داخلی یا بیرونی، فاصله افراد با دات پیچ، محل بسته یا فضای باز بودن و…. میباشد

برای تهیه دات پیچ، شما میتوانید با پشتیبانی مبنا رایانه کیان تماس گرفته و شرایط خود را بازگو کرده تا تیم ما محصول مناسب شما را معرفی کند