مبنا رایانه کیان

جستجو
دستاورد های اسمارت برد در حوزه آموزش

اسمارت برد در شرکت ها ادارات اتاق جلسات سالن کنفرانس

اسمارت برد در فضاهای شرکتی

یکی از مکان هایی که میشود از اسمارت برد ها در آن استفاده کرد شرکت ها هستند.
امکاناتی که این تخته های هوشمند دارند باعث میشوند شما ارائه‌ای بهتر ، نظارت و مدیریت هوشمند تری در جلسات خود داشته باشید.

اسمارت برد در شرکت ها

زمان از آن ما می شود

مدیریت زمان یک عامل بسیار مهم در داشتن یک جلسه تاثیر گزار است. همه ما تجربه فشار ناشی از بهم خوردن جدول زمانبندی برگزاری یک جلسه را داریم .مشکلات فنی در خلال جلسه یکی از اتفاقات پیش بینی نشده است . مسائل دیگری همچون اتمام جوهر مارکر و قطع ارتباط سیستم های شخصی و ابزار ارائه قدیمی در استفاده از اسمارت برد تعريفی ندارند.
اسمارت برد در شرکت ها

حاشیه نویسی

این فوق العاده است که بتوانیم در هر فضایی که بر روی صفحه نمایش داده می شود از امکان نوشتن بر روی تصویر برخوردار باشیم و نظراتمان مکتوب شوند. وقتی ایده یا نظری در جلسات به اشتراک گذاشته می شود و مکتوب می شود به درک عمیق تر حاضرین از موضوع کمک شایانی می‌کند.

دستاورد های اسمارت برد در حوزه آموزش

دریافت مکتوبات جلسه

هر آنچه که در طول برگزاری جلسه اتفاق بیفتد می تواند تا ۹۹ صفحه در s_writer مکتوب شود.
در پایان با فرمت هایی متفاوت ذخیره می شوند و می توانیم آنها را با سه کلیک تبدیل به Qrcodeکنیم و به آسانی در اختیار دیگران قرار دهیم.

اسمارت برد در شرکت ها

ارائه تعاملی جمعی

وایت بردها کسالت آور هستند و پروژکتور ها چشم را می آزارند. به جز این ها نمایشگرهای سنتی رایج معایب دیگری نیز دارند و آن محدویت در تعامل حاضرین در ارائه مطالب مورد نظرشان است.
هر آنچه که مد نظرمان است بروی تلفن همراه خود و یا لپ تاپ مان وارد می کنیم و با اشتراک بر روی صفحه و حاشیه نویسی بر آن موضوع را به استحضار دیگران میرسانیم.

دستاورد های اسمارت برد در حوزه آموزش

تنوع ابعاد

تصاویر با کیفیت بالا و شفاف را می توانیم در سایزهای متفاوت بر اساس نیازمان در اختیار داشته باشيم.ابعاد اتاق کنفرانس و تعداد حاضرین در جلسات عوامل تعیین کننده در انتخاب اسمارت برد هستند.

اسمارت برد در شرکت ها

عدم نیاز به کار با تجهیزات اضافه

اسمارت بردها دارای سيستم عامل اندروید هستند و این به معنای در دسترس داشتن نرم افزار های زیادی است که می توانند به ما در برگزاری جلسات موثرتر کمک کنند.
قابلیت نصب ویندوز هم امکانی است که دریچه جدیدی به امکانات متنوع و کاربردی متفاوتی را به ما هدیه می کند.

‫5/5 ‏‫(3 نظر)‬